istanbul-arnavutköy-merkez-cami-avizesi

KURUMSAL

1980 yılında kurulan DOĞU KRİSTAL AVİZE SAN TİC LTD ŞTİ. kalitesi ve güvenilirliği herkes tarafından bilinen avize ve aydınlatma ürünlerinde bayilikler vermiş ve garantili üretim yaparak yurt içi ve yurt dışında kendini ispat etmiştir.Bunun yanı sıra toptan ve perakende satışta kendini kanıtlamış olan firmamız müşterilerine daha geniş bir ürün ve hizmet yelpazesini sağlamış, güler yüzlü ve alanında uzman eğitimli satış ve teknik servis personeliyle müşterilerinin güvenini kazanarak bugünlere gelmiş ve sektördeki saygıdeğer yerini kazanmıştır.

Şirketin servis bölümünde müşterilerimize sunduğumuz servis hizmeti ile ister evinizde ister mağazamızda arızalı avizelerinizin onarımı isterseniz eski avizelerinizin yenilenmesi servis bakım ihtiyaçlarını bireylere ve şirketlere yönelik olarak müşteri memnuniyetinin her şeyin önünde geldiğinin bilincinde güler yüzlü uzman personeliyle ferah ve sıcak bir ortamda, en uygun çözüm en kısa zamanda sunularak karşılanmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

SHOWROOM

Gelin ve Beykoz’daki showroomumuzu ziyaret edin.
Haritaya Git 

SATIŞ

Özel ölçülerinize göre üretilmiş ürünlerden, mükemmel sarkıt ışığı veya yemek masanızla uyumlu oturma düzenine kadar her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

İMALAT

Profesyonel kadromuz ile küresel bir hizmet ağı sunuyoruz. Ürünlerimizi bir otel, restoran veya özel konut için belirtmek istiyorsanız, teklif için bizimle iletişime geçin.